Xiaomi підтвердила основні характеристики серії Redmi Note 10

Вона отримає AMOLED-дисплей з частотою 120 Гц.

Серія Redmi Note 10 запускається пізніше цього тижня. Вона буде представлена ​​з функцією, яка дасть їй велику перевагу перед кількома конкурентами. Хоча ми вже знаємо, що нова серія Redmi Note буде представлена ​​з AMOLED-дисплеєм, компанія Xiaomi підтвердила, що вона також отримає частоту оновлення 120 Гц.

AMOLED-дисплей з частотою оновлення 120 Гц — це те, чим зазвичай оснащені флагманські телефони. Причому навіть бюджетні флагманські телефони з дисплеєм AMOLED зазвичай мають частоту оновлення 60 Гц, тому це не щось нове.

Xiaomi не повідомила, який з нових телефонів отримає високу частоту оновлення, але насправді її мова може йти тільки про Redmi Note 10 Pro. Це підтвердило відео, яке було випадково розміщене аккаунтом Xiaomi UK на YouTube.

Інші особливості девайсу, показані у відео, — це основна задня камера на 108 Мп, стереодинаміки і швидка зарядка потужністю 33 Вт.

Стандартна модель також отримає AMOLED-дисплей з отвором для камери по центру екрану, пластиковий корпус, процесор Snapdragon 678, 13-мегапіксельну селфі-камеру і 48-мегапіксельну основну камеру.

Джерело Gizmochina
Не пропустіть