Xiaomi під брендом Mija випустила доступну посудомийну машину зі стерилізатором

Нещодавно Xiaomi офіційно вийшла на ринок з посудомийною машиною компактних розмірів під брендом Ocooker, але слідом з’являється схожий кухонний побутовий предмет під брендом Mijia. Вона вміщує 32 тарілки різної форми, а цінник в Китаї – 999 юанів (142 $).

Подробиці

Будучи кухонним приладом, посудомийна машинка успадковує традиційний дизайн продуктів Mijia – скруглені форми і білий корпус у мінімалістичному виконанні.

Mijia Internet Dishwasher 4 можна швидко встановити самостійно. Немає необхідності планувати розміщення посудомийної машини на кухні і заздалегідь проектувати проведення окремого виводу для подачі і зливу води. Він оснащений запатентованим триходовим клапаном і в комплекті є адаптери різних розмірів і форм, що дозволяє налаштувати подачу води навіть з водопровідного крана, при цьому не обмежуючи щоденне використання водопровідної води.

Посудомийна машина може одночасно мити 4 комплекти стандартного посуду, тобто 32 предмета посуду. При мийці використовується подвійне розпорошення: верхнє і нижнє. 16 отворів у розпилювачі обертаються по черзі і можлива промивка під мертвим кутом: вгору, вниз, вліво і вправо, а також очищення під тиском води 11 000 Па.

У той же час Mijia Internet Dishwasher 4 оснащена 6-ма типами вдосконалених режимів мийки, а також спеціальними функціями дезінфекції та мийкою для сценаріїв коли посуд використовується матір’ю, яка годує і немовлям. Температура становить 75 ℃, а ступінь стерилізації досягає 99,99%.

Вбудований вентилятор може активно циркулювати свіже повітря. Використовуючи подвійний ефект від низької тепловіддачі і вентиляторного повітря можна висушити посуд і тим самим зменшити ріст бактерій.

Не пропустіть