Xiaomi оновила “драйвера” відеокарт своїх флагманів

З кожним разом смартфон стає все більше схожий на комп'ютер

Одночасно з виходом флагманського процесора Snapdragon 865, Qualcomm оголосила про підтримку чіпом можливості оновлення програмного забезпечення власного відеоприскорювача. І, судячи з усього, Xiaomi нарешті скористалася цією можливістю: компанія оновила “драйвера” відеокарт своїх флагманів.

Так, в її фірмовому магазині додатків була опублікована програма під назвою GPU Driver Updater. Завдяки їй власники флагманських смартфонів Xiaomi Mi 10, Mi 10 Pro і Redmi K30 Pro можуть відновити не тільки драйвера, але також і оптимізувати свою роботу для конкретних ігор, таких як Fortine і PUBG Mobile. Крім цього завдяки новому додатку можна підвищити загальну продуктивність пристроїв при роботі з новими бібліотеками OpenGL ES і Vulkan.

Що цікаво, експерти з популярного інтернет-ресурсу XDA-Developers “препарували” для цієї програми і з’ясували, що оновлення драйверів, очевидно, готує сама Qualcomm. Виробники лише отримують їх для збору пакетів в APK-файл, після чого підписують їх власними сертифікатами і випускають в магазині додатків.

Джерело XDAdevelopers
Не пропустіть