Xiaomi обіцяє смартфон з 108-мегапіксельною камерою

Redmi готує смартфон з 64-мегапіксельною камерою, а потім Xiaomi покаже смартфон з ще більш вражаючою камерою

Компанія Xiaomi провела в Пекіні захід, щоб оголосити про свою співпрацю з південнокорейським гігантом Samsung, а точніше, його підрозділом з випуску камер для мобільних пристроїв. Спільно з Samsung китайський виробник планує випустити смартфон з 64-мегапіксельною камерою.

Глава Xiaomi Лін Бінь (Lin Bin) заявив, що бренд Redmi одним з перших у світі випустить смартфон з 64-мегапіксельною камерою від Samsung. Швидше за все, мова йде про Redmi Note 8. У цьому смартфоні буде використовуватися не власний датчик Xiaomi, як передбачалося раніше, а сенсор Samsung GW1 з технологією ISOCELL PLUS, високою передачею кольору і чутливістю, а також низьким рівнем шуму при зйомці в темряві. А гібридний 3D HDR обіцяє датчику від Samsung ширший динамічний діапазон в порівнянні з сучасними сенсорами.

Але на цьому Xiaomi зупинятися не збирається і має намір продовжити участь в гонці мегапікселів. Xiaomi буде першим виробником, що встановив у свій смартфон сенсор Samsung ISOCELL з роздільною здатністю 108 мегапікселів. Як стверджує відомий інформатор Ice Universe, першим смартфоном з 108-мегапіксельною камерою стане Xiaomi Mi Mix 4.

Раніше Xiaomi обіцяла, що спадкоємець Mi Mix 3 отримає щось краще, ніж просто 64-мегапіксельна камера, але тоді ми припускали, що мова йде про використання оновленого 64-мегапіксельного датчика, а не про зовсім інше рішення.


Не пропустіть