Xiaomi Mi Watch Lite: недорога лайт-версія Xiaomi Mi Watch

Xiaomi Mi Watch отримає спрощену версію, яка також буде відома як Redmi Watch.

Восени минулого року Xiaomi нарешті зважилася на випуск фірмових смарт-годинників під власним брендом. Тепер компанія націлена на розширення модельного ряду носимих гаджетів і свої розумні годинники з’являться у Redmi. А сьогодні ще прийшло повідомлення, що Xiaomi готує доступну версію своїх розумних годинників Watch Lite. Правда, насправді може виявитися, що мова йде про одні й ті ж смарт-годинники.

Новинка Xiaomi Mi Watch Lite вже пройшла процедуру сертифікації в ряді відомств Китаю і підтримує зарядку 5V/0.4A. Вивудити ще якісь подробиці про новинку не вдалося. Але китайські джерела заявляють про те, що за фактом Redmi Watch і Xiaomi Mi Watch Lite можуть бути однією і тією ж моделлю. Компанія має намір жонглювати неймінгом виходячи з регіону продажів.

Які спрощення чекають Lite-версію, невідомо. Можна припустити, що вони збережуть багато характерних особливостей старшої моделі, але не отримають ряд функцій і тут встановлять слабший процесор. З великою часткою ймовірності варто чекати, що нові смарт-годинники працюватимуть на фірмовій прошивці MIUI для смарт-годинників на основі Android. Про дату анонсу Xiaomi Mi Watch Lite також нічого не сказано.

Не пропустіть