Xiaomi Mi MIX 4 отримає 45-ватну зарядку

Це буде смартфон з найшвидшою зарядкою від Xiaomi. Вихід флагмана Xiaomi Mi MIX 4 очікується вже в цьому кварталі

У базі даних регулятора China Compulsory Certification (CCC) з’явився невідомий смартфон Xiaomi з модельним номером M1908F1XE, що свідчить про швидкий запуск апарату в Китаї. Раніше з таким же номером пристрій засвітився в TENAA, де в описі було вказано, що це «5G Digital Mobile Phone», тобто смартфон з підтримкою мобільних мереж п’ятого покоління. Багато хто вважає (а деякі навіть не сумніваються), що це Xiaomi Mi MIX 4. У CCC інформації ще менше, але дещо цікаве ми все ж дізналися.

Сертифікаційний сайт підтвердив, що передбачуваний Xiaomi Mi MIX 4 буде поставлятися з швидкою зарядкою потужністю 45 Вт. Тут вже ніхто не сумнівається, що це буде флагманський пристрій. Раніше один з топ-менеджерів китайської компанії підтвердив, що Mi MIX 4 отримає підтримку більш швидкої зарядки, ніж у Mi 9, який в свою чергу комплектується 27-ватною зарядкою.

Поки не ясно, як зрештою буде називатися майбутній флагман Xiaomi, адже, як відомо, цифру «4» в Китаї заведено уникати. Так що не виключено, що замість Mi MIX 4 ми побачимо Mi MIX 5. Проте у компанії є смартфони з «четвіркою» в назві, наприклад, Mi 4 і Redmi Note 4.

Як би там не було, Xiaomi Mi MIX 4 напевно оснастять новітньою флагманською мобільною платформою Snapdragon 855 Plus. Також повідомляється про камеру з передовим датчиком зображення, який перевершить 64-мегапіксельний сенсор Samsung ISOCELL Bright GW1. Останній, до слова, отримають майбутні смартфони Redmi і Realme.


Не пропустіть