Xiaomi Mi 11 стане першим китайським смартфоном зі Snapdragon 875

Очікується, що компанія Samsung першою в світі випустить флагманський смартфон з чіпсетом Snapdragon 875, а зараз стало відомо, що першим китайським смартфоном з цим чіпсетом повинен стати Xiaomi Mi 11. Про це повідомило видання Gizchina з посиланням на інсайдера. Також відомо, що Snapdragon 875 деякий час буде ексклюзивним для Xiaomi серед інших китайських виробників, і це очікувано, враховуючи тісну співпрацю цієї компанії з Qualcomm.

Також ми знаємо, що Xiaomi Mi 11 протягом деякого періоду часу буде ексклюзивом для китайського ринку, як це було зі всіма флагманськими смартфонами компанії останнім часом. Скоріш за все, модель буде презентована вже у грудні цього року, а на європейському ринку буде доступна вже у січні або лютому.

Нагадаємо, що компанія Qualcomm повинна презентувати свій флагманський чіпсет Snapdragon 875 вже першого грудня. Вже відомо, що компанія розіслала акредитованим журналістам запрошення на презентацію. Варто згадати, що минулого року флагманський Snapdragon 865 також був презентований у грудні.

На даний момент невідомо, якою саме буде конфігурація нового флагманського процесора Qualcomm, але очікується, що в його склад ввійде одне флагманське ядро Cortex-X1 (воно дебютує саме в Snapdragon 875), три продуктивні ядра Cortex-A78 та чотири енергоефективні ядра Cortex-A55.

Також можливий анонс Snapdragon 875G разом зі Snapdragon 875. Скоріш за все, Snapdragon 875G буде аналогом Plus-версій у двох попередніх поколінь Snapdragon (максимальні частоти CPU та GPU будуть вищими), але поки невідомо ні про один смартфон, який працюватиме на цій платформі. Також у обох платформ має бути вбудований 5G-модем за замовчуванням, а не опціонально, як це було у попередніх двох поколінь.

Джерело Gizchina
Не пропустіть