Xiaomi Mi 10 — перший китайський телефон зі Snapdragon 865

У рамках проведення щорічного заходу Snapdragon Tech Summit, компанія Qualcomm оголосила 2020 рік роком масового поширення технології п’ятого покоління і представила нові мобільні платформи Qualcomm Snapdragon 5G, у числі яких був флагманський чипсет Snapdragon 865.

Технічні деталі процесора все ще в стадії розробки й будуть розголошені пізніше. Проте на саміті минулої ночі підтвердилося, що низка виробників будуть використовувати його у своїх пристроях наступного року.

Співзасновник і віце-голова Xiaomi, Бін Лін, був присутнім на саміті Qualcomm Snapdragon Tech і оголосив, що Mi 10 стане одним із перших смартфонів, що працюватимуть на Snapdragon 865. Проте таких «одних із перших» на початку 2020 року буде немало. Виробник також розповів, що Snapdragon 865 на 25% потужніший, ніж попереднє покоління процесорів.

Очікується, що Xiaomi Mi 10 буде оснащений технологією швидкої зарядки 66 Вт та 108-мегапіксельною камерою.

OPPO Electronics Corporation також оголосила, що планує запустити власні флагмани зі Snapdragon 865 в першому кварталі цього року, що означає, Mi 10 необхідно готуватися до серйозної конкуренції.

Бін Лін також підтвердив, що наступного року компанія випустить більше 10 пристроїв з підтримкою 5G. За його словами, ці пристрої будуть охоплювати різні цінові категорії.

Джерело
Не пропустіть