Xiaomi готує випуск трьох гнучких смартфонів

Китайський бренд Xiaomi планує наступ на ринок гнучких смартфонів. У 2021 році компанія випустить відразу кілька апаратів зі складною конструкцією.

Засновник і виконавчий директор Display Supply Chain Consultants Росс Янг поділився інформацією, що Xiaomi наступного року представить три смартфони з гнучким дисплеєм.

Два з підготовлюваних апаратів отримають формфактор книжки. При цьому в однієї з цих новинок екран буде складатися всередину корпусу, в іншої – назовні. У першому випадку, як видно, у зовнішній частині гаджета розташується допоміжний дисплей.

Що стосується третьої моделі, то їй приписують виконання у вигляді класичної розкладачки з гнучким екраном, що складається всередину.

Зрозуміло, всі апарати отримають багатомодульні камери. Очевидно, вони зможуть функціонувати в мобільних мережах п’ятого покоління 5G.

За оцінками Counterpoint Technology Market Research, в році, що минає по всьому світу було відвантажено близько 2,8 млн смартфонів, оснащених гнучким екраном. Безперечним лідером є Samsung з часткою близько 73%.


Не пропустіть