Xiaomi готує смартфон з поворотною камерою та безрамковим дисплеєм

Компанія Xiaomi Mobile Software подала у CNIPA патент, який описує дизайн смартфона з висувною поворотною основною камерою. У документації, яка була оприлюднена буквально сьогодні, є короткий опис та зображення цього смартфона компанії Xiaomi.

У звичайному складі це смартфон, який має повністю безрамковий дисплей без вирізів та отворів, але при цьому не оснащений піддисплейною фронтальною камерою. Компанія Xiaomi вибрала для цієї нову конструкцію основної камери, яка дуже нагадує рішення у Samsung Galaxy A80 – тут поворотна висувна камера, яка при потребі виконує роль як основної, так і фронтальної.

Ззаду можна побачити основну потрійну камеру, яка оснащена дуже великим модулем посередині – цілком імовірно, що це сенсор 108 МП. Коли користувачу слід зробити селфі-фото, камера висувається та розвертається. Крім цього, компанія Xiaomi оснастила смартфон додатковою боковою кнопкою, яка, за попередніми даними, відповідальна за поворот цієї камери.

На верхній частині девайса немає кнопок або роз’ємів, а внизу є слот для карти пам’яті, роз’єм USB-C та динамік. Зліва можна побачити кнопку регулювання гучності, а справа – додаткову кнопку та кнопку включення. На даний момент невідомо, коли цей смартфон поступить у продаж, оскільки він на ранній стадії розробки.


Не пропустіть