Xiaomi готує оновлення в лінійці, яку всі вважали забутою

Готується до анонсу Xiaomi CC10 з чипом Snapdragon 870

Влітку 2019 року Xiaomi випустила в Китаї серію CC. Позиціювалася вона як апарати для молоді, що володіють стильним дизайном і цікавими характеристиками. Хайпу лінійці додав той факт, що експерти рейтингу DxOMark видали смартфону середнього рівня Xiaomi CC9 Pro (Xiaomi Mi Note 10) з 108 Мп камерою верхній рядок рейтингу, поставивши його на один щабель з флагманом Huawei Mate 30 Pro.

З якихось причин компанія не стала розвивати лінійку далі і минулого року вона не отримала оновлення. Тепер же прийшло повідомлення, що Xiaomi CC9 знайде наступника. За відомостями з просторів Китаю, компанія готує Xiaomi CC10, який отримає вигнутий OLED-дисплей і платформу Snapdragon 870. Ємність акумуляторної батареї складе 4360 мАг.

Що відомо про Xiaomi CC10? Ні про час дебюту смартфона, ні про перспективи його виходу на глобальний ринок, нічого не повідомляється. Так само немає розуміння, чи випустить компанія цілу серію смартфонів Xiaomi CC10 або ж обмежиться виходом тільки однієї моделі. Нам залишається тільки чекати нових витоків про смартфон і очікувати, що незабаром Xiaomi розкриє свої плани щодо виходу новинки.


Не пропустіть