Xiaomi анонсувала бездротовий пилосос з високою автономністю

Він працюватиме від одного заряду до 70 хвилин.

На початку цього місяця екологічна мережа Xiaomi Roidmi представила в Китаї пилососи Roidmi Nex 2 і Nex 2 Pro. Компанія вже запустила Nex 2 Pro під назвою Roidmi X30 Pro в рамках краудфандингу. Преміальний бездротовий пилосос має вражаючий дизайн і безліч функцій.

Roidmi X30 Pro оснащений OLED-дисплеєм, який відображає стан очистки в режимі реального часу. Спеціально для очищення різних покриттів інженери Xiaomi розробили обертову щітку V-подібної форми. Завдяки їй позбутися від бруду можна навіть на нерівній поверхні, наприклад, в тріщинах підлоги.

Roidmi X30 Pro можна використовуватися в якості швабри — новинка оснащена спеціальним контейнером з автоматичним дозуванням миючого засобу. Частота обертання двигуна становить 120 000 об/хв. Для видалення пилу/кліщів можна обрати іншу професійну насадку з максимальною швидкістю 800 об/хв. Крім того, власник пристрою отримає насадки точкового всмоктування, з гнучким шлангом і для збору шерсті тварин.

Максимальна автономність приладу складає до 70 хвилин. До зарядної станції пилосос прикріплюється за допомогою магнітного кріплення. Вага становить 1,5 кг.

Його вартість стартує з $499. У комплекті з пристроєм передбачено 10 змінних фільтрів. Відправлення почнуться в травні 2020 року.

Джерело Gizmochina
Не пропустіть