Xiaomi 12 може бути анонсовано 12 грудня

Раніше чутки стверджували, що Xiaomi 12 представлять 16 грудня, але, за новими даними, прем’єра відбудеться на чотири дні раніше – 12 грудня. І хоча дата анонсу для моделі, позначеної порядковим номером 12, справді виглядає гарно, річ тут в іншому.

12.12 у Китаї стартує черговий розпродаж: не такий масштабний, як «11.11», але теж дуже важливий. По суті, це фінальний розпродаж року, і Xiaomi приписують бажання встигнути потрапити до неї хоча б на рівні попереднього замовлення на новий флагман. Втім, є один аргумент проти прем’єри 12 грудня: це неділя, а у вихідні важливі прем’єри чи анонси трапляються вкрай рідко.

З іншого боку, інформаційне поле у ​​вихідні зазвичай просідає, і така важлива новинка могла б звернути на себе особливу увагу цього дня. Разом з Xiaomi 12 має дебютувати і прошивка MIUI 13.

Згідно з останніми чутками, очікуваний компактний флагман Xiaomi 12X може і не вийти разом із Xiaomi 12 — на його прем’єру тепер чекають 1 грудня на заході Qualcomm. Нагадаємо, цього дня американська компанія представить топову однокристальну систему Snapdragon 8 Gen 1, а Xiaomi офіційно оголосить про використання її в Xiaomi 12. Але сам Xiaomi 12 дебютує пізніше – китайська компанія може представити Xiaomi 12X на SoC Snapdrgon 870 1 грудня.

Наступною після Xiaomi свою новинку представить Lenovo – Moto Edge X теж буде побудований на Snapdragon 8 Gen 1 і теж має надійти у продаж у грудні.

Джерело Мydrivers
Не пропустіть