Xbox Series X стала найбільш продаваною консоллю за історію Microsoft

Виручка ігрового підрозділу перевищила $5 млрд.

Компанія Microsoft заявила, що її консоль Xbox Series X перевершила всі попередні ігрові консолі з точки зору продажу. Тепер зрозуміло, чому цього року Xbox Series X і Series S залишаться в дефіциті.

«Запуск Xbox Series X і Series S був найуспішнішим в нашій історії, причому ми поставили місячний рекорд з продажів пристроїв, — заявив глава Microsoft. — У цьому кварталі наші доходи, отримані від сторонніх видавництв, вперше перевищили $2 млрд».

Керівники Microsoft заявили, що доходи підрозділу Microsoft Xbox за квартал зросли на 51%, а виручка ігрового підрозділу перевищила $5 млрд.

Під час виступу, де Microsoft звітувала про прибуток, головний виконавчий директор Сатья Наделла (Satya Nadella) також повідомила, що компанія  планує підтримувати динаміку й надалі. Хоча дефіцит Xbox Series X цього року збережеться.

Основним винуватцем катастрофічної нестачі консолей є онлайн-перекупники, які скуповують якомога більше приставок PS5 і Xbox Series X, щоб згодом перепродати їх за завищеними цінами. Другою причиною є уповільнене виробництво нових пристроїв, а точніше — їхніх процесорів. Генеральний директор компанії AMD, що розробляє процесори для PS5 та Xbox Series X, пояснила, що причина полягає у пандемії коронавірусу і дворічній торговій війні між США і Китаєм.

Джерело Gizmochina
Не пропустіть