Xbox Series S не покращуватиме якість старих ігор, як Xbox One X

Коли Microsoft детально описала роботу Xbox Series S раніше цього тижня, вона заявила, що консоль в чотири рази потужніша, ніж Xbox One. Однак компанія не порівнювала прийдешню консоль з Xbox One X — і не дарма, адже завдяки своїй здатності відтворювати ігри наступного покоління, Series S, ймовірно, в кінцевому підсумку стане більш продуктивною системою. Але не все так добре, адже коли справа дійде до гри в старі ігри, нова консоль програє.

Ігрова консоль Xbox Series S може бути нездатна запускати старі ігри для Xbox і Xbox 360 з поліпшеннями, які доступні на Xbox One X. Це пов’язано з тим, що більш доступна версія консолі наступного покоління отримала менше доступної відеопам’яті.

Відзначимо, що модель Xbox Series S містить 10 Гб доступної відеопам’яті, а в моделі Xbox One X передбачено 12 Гб.

«Щоб забезпечити найвищу якість зворотної сумісності у відповідності з початковим наміром розробника, Xbox Series S запускає версію Xbox One S зворотно сумісних ігор, застосовуючи поліпшену фільтрацію текстур, більш високу стабільну частоту кадрів, швидший час завантаження і автоматичний HDR», — заявив прес-секретар Microsoft.

Це означає, що ви не зможете грати в такі ігри, як Red Dead Redemption, в 4K, як дозволяє робити Xbox One X. Позитивним моментом є те, що зворотно сумісні ігри все ще будуть виглядати краще на Xbox Series S, ніж на Xbox One S, завдяки вдосконаленням, перерахованим Microsoft вище.

Джерело engadget
Не пропустіть