Xbox офіційно починає продаватись в Україні – де можна придбати консоль

В Україні стартують офіційні продажі ігрової консолі Xbox Series S. Попереднє замовлення вже доступне у магазинах Comfy, Moyo і Rozetka за ціною від 11999 гривень, старт продаж запланований на 28 червня. Варто зазначити, що мова йде саме про офіційну присутність Xbox на українському ринку, з гарантією від виробника при покупці.

Як пише Mezha.Media, у видання AIN.UA є підтвердження від джерела на ринку користувацької електроніки щодо старту офіційних продаж. Тим не менше, офіс Microsoft поки це не підтвердив. Варто зазначити, що коли Xbox буде запущений в Україні, в українських клієнтів буде можливість використання україномовного інтерфейсу, обрання регіону “Україна” та оплати ігор гривнями.

Нагадаємо, що у компанії Microsoft неодноразово говорили про офіційний запуск своїх ігрових сервісів на території України. Нещодавно, в рамках зустрічі Міністра цифрової трансформації України Михайла Федорова та президента Microsoft Бреда Сміта у Давосі було озвучено, що Xbox чекає офіційний запуск на території України, щоправда, без деталей та термінів.


Джерело Mezha.Media

Не пропустіть