Windows 11 зможе запускати додатки Android

До випуску нової Windows 11 залишилось два тижні. Тим часом в Мережі з’являються дані інсайдерів про функції, які Microsoft хотіла би залишити поки в таємниці. Наприклад, в останньому інсайдерському звіті розкрито дані про плани Microsoft з розширення можливостей нової ОС.

Зокрема, повідомляється про прийдешню появу в системі власного емулятора Android – відповідні натяки, за словами інформаторів, їм дав сам софтмейкер. Відомості про нову функцію були виявлені в списку змін останньої версії підсистеми Windows для запуску Linux-додатків.

У коментарях до коду ентузіасти виявили відразу дві згадки Android. Одна з них вказує на те, що емулятор Android не рухається в момент, коли немає фрейму. В іншому відзначено дію, яке забороняє переміщення вікна при згортанні або вильоті.

Підсистема Windows для Linux призначається для розробників, але, на думку інсайдерів, Microsoft може розглядати і реліз емулятора Android для кращої інтеграції десктопної і мобільної ОС і перенесення деяких Android-додатків в Microsoft Store.

Такий проект під кодовою назвою Latte вже не раз згадувався в неофіційних звітах. Раніше в ході анонсу нової версії Windows генеральний директор Microsoft Сатья Наделла підкреслив, що компанія планує представити «одне з найзначніших оновлень операційної системи за останнє десятиліття».

Топ-менеджер відзначив, що компанія готова підтримати будь-якого розробника, який шукає нову відкриту платформу для поширення і монетизації додатків. Точні плани Microsoft стануть відомі 24 червня, в ході офіційного заходу.

Джерело Тimesofindia
Не пропустіть