Windows 11 з наступного року не можна буде встановлювати на готові ПК

Компанія Microsoft закликала ОЕМ-виробників ПК і ноутбуків вже з наступного року відмовитися від використання жорстких дисків як основних (тих, з яких завантажується операційна система Windows 11), на користь SSD. Інформацією про це поділилися аналітики Trendfocus, що посилаються на виробників персональних комп’ютерів.

Що цікаво, у вимогах Windows 11 до апаратного забезпечення немає інформації щодо необхідності використання SSD. Замість цього Microsoft просто повідомила про необхідність використання носія з 64 ГБ та більше пам’яті. Щоправда, SSD необхідний для функції DirectStorage, а також підсистеми Windows для роботи додатків Android. Тим не менше, поки невідомо, чи Microsoft офіційно мінятиме системні вимоги і включатиме у них SSD з наступного року.

Слід зазначити, що при переході комп’ютера з HDD на SSD з таким самим об’ємом пам’яті ціна всієї збірки зросте, або доведеться встановити SSD з меншим об’ємом, що сподобається не всім. Тим не менше, швидкість відчутно зросте, і вказані вище функції зможуть повноцінно працювати.


Джерело Tom's Hardware

Не пропустіть