WhatsApp запускає розширені можливості відеодзвінків

WhatsApp покращує свої можливості для відеодзвінків. Платформа, що належить компанії Meta, покращує свої дзвінки за допомогою нової функції спільного доступу до екрана, збільшення кількості учасників і підсвічування спікера, щоб зробити платформу більш життєздатним конкурентом Zoom, FaceTime і Google Meet.

Функція спільного доступу до екрану може бути корисною для спільного перегляду відео, обміну контентом, яким нелегко поділитися, або для усунення несправностей на пристроях ваших батьків. Він також дозволяє обмінюватися аудіозаписами, тож ви можете легко спілкуватися з іншими, дивлячись на їхній екран.

WhatsApp також збільшив кількість учасників відеодзвінків до 32 осіб. Нове обмеження поширюється на всі платформи. Це значне збільшення порівняно з попереднім лімітом у вісім осіб, який вперше було введено у 2020 році, коли карантинні обмеження через пандемію запрацювали на повну потужність.

Підсвічування співрозмовника – ще одне нововведення в оновленні WhatsApp (яке вже є стандартною функцією на багатьох інших платформах для дзвінків). Під час групового дзвінка людина, яка говорить, з’являється першою в ряду учасників, а її зображення підсвічується, що полегшує ідентифікацію того, хто тримає мікрофон.

WhatsApp також підкреслив свій нещодавній перехід на кодек MLow для більш чітких дзвінків. Нове стиснення має прибрати шуми та придушити відлуння, що є зручним у галасливому середовищі. Крім того, відеодзвінки будуть транслюватися у вищій роздільній здатності, якщо ваша мережа достатньо швидка, щоб це підтримувати.

Джерело Engadget

Не пропустіть