WhatsApp отримала нові функції у великому оновленні

Популярний месенджер WhatsApp оновили, додавши декілька нових функцій, які стануть доступними протягом кількох наступних тижнів, після випуску оновлень для клієнтів на всіх платформах.

По-перше, тепер звичайним користувачам доступні анімовані стікери, які до цього були доступні лише у WhatsApp для Android та iOS в рамках бета-версії месенджера. Розробники також додали, що зразу буде декілька наборів анімованих стікерів. Варто зауважити, що поки у WhatsApp доступний один стікерпак, який додали декілька днів назад.

По-друге, з’явилася можливість додавати нові контакти за допомогою QR-кодів, що значно полегшить життя користувачів, оскільки їм тепер не потрібно вводити по одному номери всіх нових контактів.

По-третє, покращились групові відеодзвінки. Після того, як збільшили кількість учасників у групових до восьми, при цьому дозволивши розгортати відео на весь екран, для чого досить натиснути та утримувати відео вибраного контакта. Крім цього, у текстових чатах, в яких до восьми учасників, можна запустити відеодзвінок одним натиском, при цьому надіславши всім учасникам запрошення.

Також у WhatsApp для комп’ютерів та WhatsApp Web з’явилась темна тема. Також тепер користувачам телефонів на операційній системі KaiOS з’явилась можливість публікувати статуси, які будуть щезати через 24 години.Не пропустіть