Виявлено критичну вразливість Windows

Її встигли вчасно виправити

Видання Bloomberg, посилаючись на офіційну заяву представників Агентства національної безпеки США, повідомило про виявлення в операційній системі Windows серйозної вразливості. За словами експертів з безпеки, виявлена ​​проблема є критичною.

Відомо, що дана вразливість стосується бібліотеки Crypt32.dll, яка регулює сертифікати безпеки, а також опцію шифрування повідомлень. Таким чином, вразливість становить загрозу безпеці, що поширюється на всі дані у системі. Крім того, вона здатна інтегруватися в аутентифікацію користувачів у декількох модифікаціях Windows. Також, за словами джерела, вона стосується персональної інформації в браузерах Internet Explorer і Edge та інших програмах. Завдяки виявленому пробілу хакери могли змінювати цифрові підписи, видаючи заражені програми під виглядом стандартних.

На даний момент фахівці Агентства національної безпеки США вже встигли повідомити Microsoft про вразливість, що сприяло негайному випуску нового оновлення Windows. За словами компанії, своєчасне виправлення вразливості дозволило уникнути її експлуатації хакерами.

Джерело Bloomberg
Не пропустіть