Випущена п’ята бета-версія Android Q зі зміненою системою навігації

Компанія Google випустила Android Q Beta 5. Оновлення має номер збірки QPP5.190530.014 і містить липневий патч безпеки, а також кілька змін.

В Android Q Beta 5 використовуються API рівня 29, які стали доступні в червні і будуть в релізній версії оновлення. Розробники вже можуть готувати нові програми та апдейти, які будуть гарантовано сумісні з Android Q після того, як він вийде.

Основні зміни в Android Q торкнулися способу навігації. Жест повернення часто конфліктував з жестом виклику списку встановлених додатків. Тепер, щоб відкрити цей список, потрібно спочатку натиснути на край екрана. Google Assistant можна викликати свайпом від лівого або правого нижнього кута, а тепер з’явилися візуальні підказки такої дії.

У шостій бета-версії з’явиться ще одне нововведення в системі навігації. При використанні сторонніх лаунчерів замість жестів за замовчуванням буде використовуватися класичний бар з трьома кнопками (повернення, додому, запущені додатки).

Системні образи Android Q Beta 5 доступні для смартфонів Google Pixel всіх поколінь. Незабаром це оновлення буде поширюватися по Wi-Fi і також вийде для інших сумісних моделей пристроїв.


Не пропустіть