Вийшли четверті бета-версії iOS 14.2 та iPadOS 14.2. Нововведень дуже багато

Компанія Apple випустила нові бета-збірки iOS 14.2 і iPadOS 14.2. Вони доступні розробникам, зареєстрованим в Apple Developer Program, але їх також можуть встановити і звичайні користувачі, для цього достатньо додати на свій пристрій спеціальний профіль конфігурації.

Бета-збірки iOS 14.2 та iPadOS 14.2 зовні майже не відрізняються від релізних версій iOS 14.1 і iPadOS 14.1, що вийшли паралельно з ними, проте, певні нововведення все ж присутні.

У «Пункт управління» тепер може бути інтегрований Shazam для розпізнавання музики, що лунає навколо (він працює, навіть коли на користувача надіті навушники AirPods). Додати кнопку Shazam до «Пункту управління» для швидкого доступу до сервісу можна через налоштування.

З’явилися нові шпалери – як фотографії, так і малюнки. Завантажити їх окремо можна звідси.

Змінився дизайн музичного віджета в «Пункті управління» – тепер в ньому виводиться список альбомів, які недавно грали, і можна заново послухати будь-який з них. Також був спрощений інтерфейс AirPlay для більш простого запуску музики на пристроях з підтримкою AirPlay 2.

У додатку «Лупа» для людей з порушеннями зору додано оповіщення про те, наскільки далеко знаходяться інші люди. Ця функція працює через камеру і може стати в нагоді для соціального дистанціювання.

Злегка змінився дизайн додатка Apple Watch, були оновлені різні циферблати, в тому числі для ремінця Solo Loop.

Для власників Apple Card у додаток додана статистика витрат за календарний рік і розміру отриманого Кешбеку. Раніше можна було дивитися інформацію про витрати тільки по тижням та місяцям.

Володарі HomePod і HomePod mini можуть встановити нову версію прошивки, яка додає цим колонкам функцію Intercom. Її можна активувати фразою «Хей, Сірі, інтерком», і вона дозволяє членам сім’ї дистанційно спілкуватися один з одним за допомогою колонок, встановлених у різних кімнатах будинку або квартири. Якщо в будинку декілька колонок, можна вибрати, на яку з них буде відправлене те, що ви хочете сказати.

Раніше в бета-версіях iOS і iPadOS з’явилися нові емодзі, які були анонсовані цьогоріч у рамках неофіційного свята «Всесвітній день емодзі».

Як встановити бету iOS 14.2 або iPadOS 14.2 для розробників

Перейдіть на смартфоні або планшеті на сайт betaprofiles.com, виберіть профіль для свого пристрою і скачайте його.

Перейдіть в «Налаштування» – «Загальні» – «Профіль» – «Завантажений профіль» і натисніть встановити. Для підтвердження установки може знадобитися пароль, PIN-код або біометрична аутентифікація. Погодьтеся з умовами, які з’являться на екрані, натисніть «Встановити», а потім ще раз «Встановити». Перезавантажте пристрій.

Перейдіть в «Налаштування» – «Загальні» – «Оновлення ПЗ». Ви побачите, що вам доступний апдейт. Натисніть «Завантажити та встановити». Знову буде потрібно ввести пароль, після пристрій завантажить інсталяційний файл і оновить свою прошивку.

Як встановити публічну бету iOS 14.2 або iPadOS 14.2

Для отримання публічних бета-збірок iOS і iPadOS, які виходять через кілька секунд після збірок для розробників, потрібно зайти на сайт Apple Beta Software Program, залогіниться і прийняти умови участі в програмі тестування. Після цього можна перевірити наявність оновлення через системні налаштування пристрою – якщо воно є, то скачається по Wi-Fi і встановиться зі збереженням усіх додатків і призначених для користувача даних.

Як відмовитися від отримання бета-версій iOS і iPadOS

Щоб перестати отримувати експериментальні оновлення, потрібно видалити файл конфігурації для розробників у налаштуваннях пристрою або зайти на сайт Apple Beta Software Program і відкликати свою участь у програмі бета-тестування.

Не пропустіть