Вихідний код Xbox Series X вкрадений і викладений в Мережу

AMD повідомляє, що хакер вкрав інформацію про GPU.

AMD повідомляє, що хакер отримав вихідні файли для деяких з поточних і майбутніх графічних процесорів, включаючи відомості про Xbox Series X. Тепер зловмисник намагається продати дані.

«У грудні 2019 року до нас звернувся чоловік, який стверджував, що у нього є тестові файли, пов’язані з багатьма нашими поточними і майбутніми графічними продуктами. Деякі з яких були нещодавно розміщені в Інтернеті, проте вони вже видалені», — говорить представник AMD.

AMD вже подала дві скарги в DCMA (Defense Contract Management Agency — ITsider) з проханням видалити додатки, які не належать Microsoft GitHub, де в репозиторіях розміщувався вкрадений вихідний код графічного процесора Navi. Ресурс TorrentFreak повідомляє, що в коді містяться подробиці про AMD Navi 10, Navi 21 і Arden GPU. Відзначимо, графічний процесор Arden буде забезпечувати роботу майбутніх консолей Microsoft з лінійки Xbox Series X.

Хакер заявив, що, якщо він не продасть інформацію, він просто поділиться нею з TorrentFreak. Чи вплине витік на безпеку майбутніх графічних процесорів AMD, невідомо.

«Ми знаємо, що у злочинця є файли, які не були оприлюднені, проте вважаємо, що вкрадена інтелектуальна власність не вплине на конкурентоспроможність або безпеку наших графічних продуктів. Ми не знаємо, яка ще інформація є в розпорядженні хакера. Ми тісно співпрацюємо з правоохоронними органами та іншими експертами в рамках кримінального розслідування», — повідомили представники AMD з цього приводу.

В Microsoft поки не прокоментували ситуацію.

Джерело TheVerge
Не пропустіть