Vodafone розширив список країн з “доступним роумінгом” до 15

Мобільний оператор Vodafone розширив список країн, у яких в роумінгу надаються безкоштовні послуги – Туреччиною, Великобританією та Грецією. Разом з ними у загальному списку країн їх 15. Зараз цей список складається з Великобританії, Греції, Молдови, Нідерландів, Німеччини, Польщі, Португалії, Румунії, Словаччини, Туреччини, Угорщини, Чехії, Ірландії, Іспанії, Італії.

Слід зазначити, що коли абоненти Vodafone заїжджають на територію цих країн, їм буде надаватися 30 днів нетарифікованого використання Skype, Viber та WhatsApp для текстового спілкування та надсилання зображень. Окрім цього, надається 100 МБ мобільного інтернету на день.

У рамках “Доступного роумінгу” надається мобільний інтернет в розмірі 400 МБ та 60 хвилин для дзвінків на українські номери та на номери країни, у якій абонент перебуває. Після того, як ці 400 МБ будуть використані, безкоштовними на добу будуть 100 МБ, після чого передплатним та контрактним клієнтам будуть надаватися пакети по 100 МБ за ціною по 50 гривень (до 19 на 24 години), а корпоративним – кожні 200 МБ по 100 гривень (до 9 на 24 години).


Джерело Vodafone

Не пропустіть