Власники Xiaomi Mi 11 скаржаться на дивний шум під час відтворення музики

Який зникає за 5-10 секунд.

Компанія Xiaomi випустила свою останню флагманську модель Mi 11 минулого року. Це перший смартфон, який постачається з процесором Qualcomm Snapdragon 888. Офіційні продажі пристрою почалися 1 січня, і тепер користувачі починають писати безліч відгуків — негативні серед них також є. Зокрема деякі власники апарату помітили, що він під час прослуховування музики з’являється дивний шум.

Шум з’являється тільки в тому випадку, якщо під час відтворення музики користувач натискає на задню кришку. У компанії пояснили, що ці звуки не свідчать про наявність браку — навпаки, це особливість пристрою. Шум з’являється через наявність спеціальної порожнини, що призначена для поліпшеної системи вбудованих стереодинаміків. Така конструкція робить звук більш об’ємним, а посилені баси вдається «відчути» краще.

Xiaomi стверджує, що шум в таких випадках зазвичай зникає за 5-10 секунд. Виробник порадив уникати сильного натискання на задню кришку смартфона не тільки під час прослуховування музики, а й при повсякденному використанні. Це дозволить запобігти пошкодженню пристрою і погіршенню якості звуку.

Джерело GizChina
Не пропустіть