Власники валют втратили більше ніж $9 млрд за добу: крипторинок обвалився

Криптотрейдери за добу позбулися понад $9 млрд. Курс біткоїну на криптобіржі Binance 18 квітня втратив більше ніж 13% і впав до $50,9 тис.

Провідний аналітик 8848 Invest Віктор Першиков заявив, що обвал на крипторинку – наслідок комплексу чинників, пише “РБК Крипто”. Серед причин експерт називає перебої з подачею електрики в Сіньцзяні, які перешкодили роботі майнерів і призвели до падіння хешрейту біткоїну, чутки про штрафи декількох фінансових установ із боку Мінфіну США за відмивання грошей за допомогою криптовалюти, а також відносний перегрів ринку.

Першиков прогнозує, що в цьому кварталі біткоїн буде в діапазоні $60-40 тис., а деякі альткоїни продовжуватимуть впевнено рости навіть при корекції першої криптовалюти. За його словами, біткоїну потрібен час для формування якогось комфортного і передбачуваного діапазону цін.

CEO криптобіржі EXMO Сергій Жданов зазначив, що корекція курсу біткоїну спровокувала ліквідацію довгих позицій, що посилило падіння – це класична ситуація на ринку, яка не зробила впливу на довгострокові та середньострокові цілі інвесторів. Він також додав, що за даними аналітичної компанії Glassnode, сильна корекція у вихідні лише посилила скупку біткоїну і виведення в довгострокове зберігання.

Старший аналітик Bestchange.ru Микита Зуборєв каже, що наразі недостатньо приводів, щоб бити на сполох, але той факт, що на деяких великих біржах вартість біткоїну падала нижче за $51 тис., робить продовження корекції більш імовірним. Він зазначив, що з технічної точки зору поточний імпульс зростання може продовжитися до $59-59,4 тис. без істотних корекцій. Далі потрібно буде оцінити поведінку ринку і співвідношення довгих і коротких позицій, оскільки можливий початок нової корекції.

Не пропустіть