Власники Tesla Model 3 і Model Y масово замерзають через несправності теплового насоса

Від початку зими власники Tesla у Канаді та на Алясці скаржаться на те, що автомобілі, оснащені тепловими насосами, не можуть нагріти салон автомобіля в екстремально холодних умовах. Вважалося, що проблему було вирішено ще минулого року, коли Tesla випустила оновлення, але цього року вона знову виявилася.

В даний час у Канаді та на півночі США зафіксовано рекордно низькі температури, у деяких регіонах температура опустилася нижче -30 °C. Форуми та соціальні мережі повні коментарів власників Tesla, які повідомляють про проблеми з їхньою системою обігріву. Проблема стосується лише власників нових автомобілів Tesla Model 3 та Model Y, оснащених системою теплового насоса.

Теплові насоси дуже ефективні, але проблема в тому, що вони не працюють у сильні морози (нижче -15 ° С). Tesla стверджувала, що вирішила цю проблему програмним шляхом, але очевидно, що система все одно не працює. Декілька власників підтвердили, що отримали повідомлення про вихід з ладу кліматичної системи, після чого салон повністю замерз.

Це створює потенційно небезпечні ситуації, оскільки власники Tesla можуть застрягти у віддалених місцях у сильний мороз. Власники Tesla, які доставили свої машини до сервісних центрів після виникнення проблеми, отримали інформацію, що автовиробник знає про проблему та працює над випуском програмного забезпечення.

Засновник компанії Tesla Ілон Маск раніше назвав систему теплового насоса Model 3 та Model Y «одною з найкращих розробок, які він коли-небудь бачив». Сьогодні він заявив, що ця проблема є пріоритетною для всієї команди. Трохи згодом він підтвердив, що компанія вже випустила оновлення прошивки, яке має здійснити повторне калібрування розширювального клапана теплового насоса.

Вирішить це проблему повністю чи ні, ми дізнаємося після появи нових відгуків власників.


Джерело Мydrivers

Не пропустіть