Власники смартфонів ОРРО зможуть отримати післягарантійне сервісне обслуговування безкоштовно

Компанія OPPO, яка із жовтня поточного року офіційно представлена в Україні, пропонує безкоштовне обслуговування серії смартфонів OPPO Reno2 для негарантійних випадків. Послуга поширюється на моделі OPPO Reno2 та OPPO Reno2Z і доступна власникам лише офіційно придбаних  телефонів в Україні. Безкоштовне післягарантійне обслуговування діятиме для користувачів ОРРО до 31 грудня 2020 року ексклюзивно на території України.

У рамках безкоштовного післягарантійного обслуговування компанія ОРРО покриває такі витрати:

  1. Двостороння доставка — відправлення пошкодженого смартфона у центри сервісного обслуговування та повернення у точку офіційних продажів
  2. Програмне забезпечення
  3. Заміна запчастин смартфона (вартість самих запчастин оплачує клієнт)
  4. Чистка телефона
  5. Послуга «Експрес-сервіс» — ремонт смартфона протягом одного дня (без урахування часу доставки)

У середньому сервісне обслуговування з моменту відправлення смартфона та його повернення у магазин займає 4-7 днів. Ремонт смартфонів компанія ОРРО здійснює у партнерстві із General Services. General Services є міжнародним постачальником послуг післяпродажного сервісного обслуговування для побутової електроніки у багатьох країнах Європи з 2006 року.

Щоб скористатися послугою безкоштовного сервісного обслуговування, клієнт може звернутися за номером телефону 080-080-11-85, написати на електронну адресу support.ua@oppo.com або ж відвідати сайт https://oppo-ua.custhelp.com/ для повідомлення про негарантійний випадок та отримання подальших інструкцій. Після цього власник має повернути пошкоджений смартфон у точку офіційних продажів.