Власники iPhone 11 Pro отримали дуже важливу платну функцію безкоштовно

Про яку говорили ще під час осінньої презентації зі сцени

Як стало відомо, компанія FiLMiC, яка показала в рамках презентації iPhone 11 багатокамерну відеозйомку в фірмовому додатку FiLMiC Pro, прийняла рішення випустити окремий додаток, в якому буде лише ця функція. Називається вона DoubleTake, а скачати її можна прямо зараз з магазину додатків Apple – App Store.

Завдяки DoubleTake власники iPhone 11 Pro і 11 Pro Max можуть знімати відео одночасно з 4 камер (3 основні та 1 фронтальна), при цьому у них немає необхідності купувати дорогий додаток FiLMiC Pro. На даний момент у додатки є лише одне обмеження: роздільна здатність, яку можна виставити при відеозйомці, не може перевищувати 1080p, а частота кадрів може перебувати на рівні 24, 25 або 30 кадрів на секунду. Що цікаво, DoubleTake сумісний лише з iPhone, випущеними у 2019 і 2018 роках.

Нагадаємо, що основним нововведенням у iPhone 11 Pro і 11 Pro Max, в порівнянні з минулим поколінням, крім нового процесора і збільшеної місткості акумулятора, є наявність потрійної основної камери, на можливостях яких був зроблений окремий наголос у рамках осінньої презентації Apple.

Джерело App Store Preview

Не пропустіть