Vivo планує анонсувати смарт-годинник з автономністю до 18 днів

Компанія Vivo, згідно з інформацією, опублікованою виданням Gizmochina з посиланням на інсайдера, готується до випуску смарт-годинника Vivo Watch вже у жовтні. Зараз стали відомі ключові фішки та характеристики нового смарт-годинника.

Згідно з інформацією, опублікованою інсайдером, смарт-годинник буде доступним у варіантах 42 міліметри та 46 міліметрів. Ремінець буде виконаний зі шкіри. На даний момент немає інформації про те, яким буде акумулятор у Vivo Watch, але очікується, що автономність буде приблизно на рівні 18 годин. На вибір буде доступно чотири кольорові рішення, ціна буде приблизно на рівні 150 доларів.

Розумний годинник Vivo повинен отримати OLED-дисплей, датчик серцебиття, датчик рівня кисню в крові та інші необхідні в наш час фішки. Повинна бути також підтримка NFC для безконтактної оплати.

На даний момент невідомо, яка операційна система буде встановлена на Vivo Watch. На Oppo Watch, смарт-годиннику суббренду Vivo, була операційна система ColorOS для китайського та WearOS для міжнародного ринку, і цілком можливо, що компанія Vivo використає таку саму стратегію.

Джерело gizmochina
Не пропустіть