Відео розпаковки DJI Mini 2 з’явилося до офіційного анонсу

Компанія DJI планує презентувати новий мініатюрний дрон Mini 2 вже найближчим часом, про що свідчить недавня поява на сайті одного з американських інтернет-магазинів. Завдяки цьому ми знаємо, що стандартна комплектація коштуватиме 449 доларів, а набір Fly More Combo коштуватиме 599 доларів.

Зараз на YouTube з’явилися відео з розпаковкою нового дрона, хоча сама компанія DJI поки його офіційно не презентувала. Компанія забрала індекс “Mavic” з назви девайса, що, можливо, свідчить про бажання забрати його з флагманського модельного ряду, до якого дрон не можна впевнено віднести. Нагадаємо, що раніше компанія вже скоротила таким чином назву своєї нової камери DJI Pocket 2 (перше покоління називалося “DJI Osmo Pocket 2”). На відео детально показаний дрон, а також його аксесуари.

DJI Mini 2, як і його попередник, важить лише 249 грамів, завдяки чому проходить повз обмеження багатьох країн на дрони вагою 250 грамів. Є можливість зйомки відео в 4К, час польоту складає 31 хвилину на одному заряді, максимально підтримувана відстань – 10 кілометрів. Слід звернути уваги на те, що підтримки функції ActiveTrack у DJI Mini 2, на жаль, не буде. Очікується, що новий дрон презентують вже найближчим часом.

Джерело gizmochina
Не пропустіть