Весняна презентація Apple: розкрито подробиці про iPad Air 5 та iPhone SE 3

Згідно з інсайдерською інформацією, компанія Apple планує презентувати новий iPad Air п’ятого покоління з фішками, аналогічними тим, які були у iPad mini шостого покоління. Очікується, що модель отримає чіпсет Apple A15 Bionic, фронтальну ширококутну камеру з роздільною здатністю 12 МП, підтримку роботи в мережах п’ятого покоління, а також чотириколірний світлодіодний спалах True Tone.

У нового планшета буде той самий корпус, що і в актуальної моделі, включно з дизайном основної камери. Нагадаємо, що актуальне покоління iPad Air, яке було презентоване восени 2020 року, отримало дисплей з діагоналлю 10.9 та тонкими симетричними рамками по периметру, бокову кнопку живлення з Touch ID та роз’єм USB-C. Ціна нового iPad Air повинна залишитися на рівні попереднього покоління.

Також інсайдери додають, що разом з новим iPad Air буде презентовано і третє покоління доступного iPhone SE. Смартфон має отримати чіпсет Apple A15 Bionic з підтримкою роботи в мережах п’ятого покоління, але думки аналітиків розбігаються, коли мова йде про дизайн – є інформація як про те, що він залишиться без змін, так і про те, що модель отримає безрамковий дисплей з вирізом та нагадує iPhone XR.

Скоріш за все, iPhone SE 2022, традиційно для модельного ряду SE, отримає ціну на старті продаж на рівні 399 доларів за базову конфігурацію, а дорожча отримає ціну 529 доларів. Презентація Apple повинна пройти вже у березні цього року, щоправда, точна дата поки невідома.Не пропустіть