Вчені визначили ступінь готовності людства до кліматичної катастрофи

Вердикт: не готові

Видання Phys.org опублікувало новий матеріал, в якому описані результати нового дослідження вчених Університету штату Огайо, спрямованого на визначення ступеня готовності людства до кліматичної катастрофи. Було встановлено, що люди не готові об’єднуватися для проведення операцій, які могли б захистити людство від природних лих.

За словами вчених, людська спільнота більше сфокусована на рішенні наслідків конкретних лих, чи то повінь, чи пожежа. В рамках нового дослідження фахівці вивчили актуальні роботи колег з поведінкової адаптації людей до зміни клімату. В основному були розглянуті індивідуальні стратегії виживання перед лихами. Окреме домогосподарство було направлено на самостійне контролювання ризиків з урахуванням власної вигоди. Вчені заявляють, що на сьогоднішній день людство сфокусоване на помилкових речах, а також усуненні неправильних проблем.

Автори дослідження наголошують на необхідності впровадження нових методів, в числі яких спорудження еко-сіл, обмеження зрошуваних сільськогосподарських культур. Крім того, на думку вчених, політикам потрібно почати підтримувати різні некомерційні організації. Перехід до даної стратегії дозволить підготувати людство до кліматичних змін.

Джерело Phys.org
Не пропустіть