В Україні запустили новий застосунок «Катерина» для виклику мобільних груп реагування: що це та як працює

В Україні запустили інноваційний застосунок «Катерина», який допомагає викликати мобільні групи реагування у небезпечних ситуаціях. Розроблений з метою забезпечення фізичного захисту та надання допомоги, цей сервіс вже активно використовується.

Як працює «Катерина»

Щоб викликати екіпаж, потрібно обрати один із трьох тарифів і затиснути кнопку в застосунку до вібрації, передаючи геолокацію оператору. Група реагування прибуває в середньому за п’ять хвилин. Ця функція доступна у будь-якій небезпечній ситуації, від агресивних пасажирів у маршрутці до небезпечних таксистів.

Тарифні плани

«Катерина» пропонує три тарифні плани:

  • «Коліжанка» — один виклик за 199 гривень на місяць.
  • «Кума» — три виклики за 299 гривень на місяць.
  • «Сестра» — десять викликів за 799 гривень на місяць.

Крім того, одну підписку можна оформити на кількох людей, додавши кожен пристрій за 50 гривень. Додатковий виїзд коштуватиме 350 гривень, навіть якщо на карті немає коштів у момент виклику.

«Катерину» створено на базі служби охорони «Явір-2000», яка працює з 1994 року. Цей сервіс має понад 1500 груп швидкого реагування, готових забезпечити безпеку за допомогою газових балонів, гумових кийків, травматичної зброї або просто супроводити вас у безпечне місце.

Завантажити застосунок можна за посиланням для iOS та Android. «Катерина» доступна майже у всіх регіонах України, за винятком тимчасово окупованих територій.


Не пропустіть