В Україні запустять Xbox — обіцяно повноцінний магазин та українські акаунти

Незабаром в Україні з’явиться своя локалізована версія магазину Xbox Store, підтримка української мови на консолях тощо. Таку заяву зробив у Twitter міністр цифрової трансформації країни Михайло Федоров.

Він заявив, що такої домовленості сторони досягли в рамках зустрічі з президентом Microsoft Бредом Смітом на Всесвітньому економічному форумі в Давосі. Федоров зазначив, що це «довгоочікувана новина для геймерів».

«Нарешті, у нас з’являться українські акаунти, а у консолей — українська мова. Про це домовилися у Давосі на зустрічі з президентом Microsoft Бредом Смітом », – уточнив міністр на своєму Telegram-каналі. Він також заявив, що Microsoft вже давно підтримує країну за низкою напрямків, надає свої продукти, обладнання та сервіси.

При цьому поки що глава відомства не повідомив про терміни запровадження нововведень, а також не розповів про інші подробиці. Можна припустити, що на запуск магазину потрібно кілька місяців. При цьому зазначимо, що раніше в Україні не планувалося появи магазину. Суть у тому, що Microsoft хоч і придивляється до невеликих ринків, проте часом не поспішає заходити на них. Схоже, у цьому випадку це виняток із правил.

В Україні поки що популярність утримують консолі PlayStation. Xbox з’явилися пізніше, дисків до них було менше, а PS зайняли ринок ще починаючи з 90-х років.Не пропустіть