В Україні запускається нова платіжна система

Платіжна система Etsy, яка дозволяє продавцям на платформі приймати оплату за товар, незабаром стане доступною для українських підприємців. Запуск 18 жовтня анонсував міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у Telegram.

За допомогою Etsy Payments покупці можуть робити покупки в будь-якому магазині на Etsy з різними способами оплати, включаючи кредитні, дебетові, подарункові картки, Apple Pay, Google Pay та PayPal.

Міністр нагадав, що у всьому світі послугами платформи користуються понад 90 мільйонів покупців. Майданчик спеціалізується на продажу створених вручну виробів і раніше не був доступним для українців.

Відтепер ситуація зміниться — громадяни України зможуть відкрити магазин на Etsy та продавати свої товари у США, Європі та скрізь, де діє платформа. Підприємці також зможуть керувати усією фінансовою інформацією свого магазину.

З початком вторгнення Росії в Україну в 2022 році компанія підтримує країну. Раніше в Etsy розповідали покупцям, як допомогти продавцям з України.

Тестування системи розпочалося у липні 2023 року, а повний запуск заплановано на кінець 2023 року. Це зробить українські товари більш доступними для покупців та допоможе українським продавцям розширити свій бізнес.


Не пропустіть