В Україні вперше протестували доставку пошти безпілотником

В Україні посилку вперше доставили посилку безпілотником “Нової пошти”

Сьогодні, 29 липня, компанією “Нова пошта” було проведене пілотне тестування нової інноваційної послуги – посилку доставили, використовуючи безпілотний літальний апарат. Посилка була відправлена з аеродрому “Чайка” на “Коротич”, тобто пройшла чималий шлях – з Києва до Харкова. Тестування проводилося з використанням безпілотного літального апарата Discovery, що виготовляється компанією Аеродрон.

Щоб доставити посилку, використовуючи безпілотний літальний апарат, її спершу доставляють до аеродрому, де проходить завантаження до спеціального відсіка в БПЛА, після чого відправляють за заздалегіль запрограмованим маршрутом. Транспортування таким способом вважається цілком безпечним.

Слід звернути увагу на те, що в небі безпілотник перебуває, як звичайний літак, розпізнаючи перешкоди та маючи чітко визначений маршрут. Крім цього, він оснащений захисною системою, що спрацьовує при виникненні надзвичайних обставин. Також за польотом БПЛА слідкують спеціалісти, і в разі чого можуть взяти керування апаратом на себе.

Очікується, що Нова Пошта проведе найближчим часом ще один тестовий політ, але вже до Львова. Очікується, що подальші польоти скоротяться з 5 до 3 годин, при цьому можна буде перевозити загальний вантаж понад 250 кг. Комерційний варіант послуги повинен з’явитися вже наступного року.

Не пропустіть