В Україні стала доступною оновлена підписка PlayStation Plus

Сьогодні, 23 червня 2022 року, компанія Sony запустила для європейського регіону оновлену підписку PlayStation Plus. В рамках нього користувачам пропонуються ігри та ігрові фішки за підписковою моделлю. Є вибір з трьох тарифних планів, у рамках яких пропонується різний набір можливостей за різною ціною.

Базова PlayStation Plus Essential дає ігри місяця, ексклюзивні ціни зі знижками, режим багатокористувацької гри, місце у хмарному сховищі та інше. Щомісячна ціна складає 10 доларів США або 209 гривень. У випадку PlayStation Plus Extra надається каталог проектів, що включає як ААА-проекти, так і інді-ігри. Її щомісячна вартість складає 15 доларів або 319 гривень на місяць.

У рамках тарифного плану PlayStation Plus Deluxe пропонуються також класичні ігри та пробні версії ігор деяких проектів з обмеженим часом гри. Щомісячно за нього слід платити 18 доларів на місяць або 369 гривень на місяць. Варто зазначити, що в деяких регіонах є можливість запуску ігор з PS3 через PlayStation Now, що входить у PlayStation Plus Premium (аналог PlayStation Plus Deluxe у цих регіонах), але в Україні її поки немає.


Джерело ITC.ua

Не пропустіть