В Україні планують відновити очне навчання у школах вже з 1 вересня

Вчора, на засіданні уряду, була ухвалена постанова “Про початок навчального року під час дії воєнного стану в Україні”, в рамках якої рекомендується початок нового навчального року в загальних середньоосвітніх закладах вже з 1 вересня. Університети мають розпочати навчання вже з 15 серпня (окрім першого курсу). Очікується, що навчання в школах буде тривати до 30 червня 2023 року.

За словами прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, питання організаційного процесу очної та змішаної форм навчання має бути пропрацьоване місцевою владою. Транспортуванням дітей до навчальних закладів, а також безпекою в освітніх закладах буде займатися МОН, МВС, Мінрегіон та ВЦА.

Згідно з розпорядженням, до задач органів самоврядування входить організація евакуації учнів у сховища та уроки безпеки, візуалізація евакуаційних шляхів у безпечні місця, організація всіх необхідних умов у цих сховищах, а також наявність тривожних кнопок в навчальних закладах на випадок надзвичайних ситуацій. Уряд вважає, що освітній процес має відбуватися у всіх дитячих садочках, школах та університетах, що перебувають на неприфронтовій території.


Джерело kmu.gov.ua

Не пропустіть