UPG_price_d+m

В Mortal Kombat 11 з’являться рейтингові бої

Досвідченим геймерам подарують можливість битися за цінні призи та досягати нових висот. Новачкам теж варто спробувати

Розробники із студії NetherRealm офіційно повідомили, що в Mortal Kombat 11 зовсім скоро з’явиться режим рейтингових боїв, який отримав назву Kombat League.

Перший рейтинговий сезон почався 18 червня, і триватиме рівно чотири тижні. Відразу по його завершенню буде починатися наступний сезон, так що геймери весь час можуть тренуватися і битися за цінні призи. В ході сезону гравці будуть поступово просуватися по рангах (всього їх дев’ять), починаючи з «Учня» і закінчуючи «Старшим богом».

Природно, за кожен отриманий ранг бійцям видаватимуть цінні призи. Чим вищий ваш ранг в рейтинговому сезоні, тим більше нагород ви зможете розблокувати. Крім того, якщо ви отримали подарунок за досягнення певного рангу, а потім цей ранг втратили, то приз у вас ніхто забирати не буде. Тобто, якщо ви добре билися і дісталися до дев’ятого рангу, а потім різко почали програвати і скотилися до шостого, то бонуси за всі дев’ять рангів у вас залишаються.

Та й щоденні завдання з сезонними квестами теж нікуди не поділися – вони дозволяють отримувати багато цікавого контенту для своїх персонажів. Автори проекту навіть обіцяють, що Kombat League порадує гравців просунутою системою підбору опонентів. Вам завжди будуть потрапляти вороги приблизно вашого рівня майстерності.

На цьому хороші новини для фанатів файтинга не закінчуються, адже співробітники NetherRealm розповіли ще й про нового персонажа – Шан Цзун. Вперше колишній учень Шао Кана з’явився в 1992 році в грі Mortal Kombat, де він метав вогняні кулі і вмів перетворюватися в будь-якого іншого бійця. В ході розвитку франшизи даний герой сильно змінився, але він все ще залишається улюбленцем публіки і фанатам його прийоми явно сподобаються. Новий боєць потрапить в гру з першим DLC.


Не пропустіть