В Мережу потрапило відео з американськими мінометчиками, зняте пристроєм нічного бачення ENVG-B

У Мережу потрапило відео, на якому показано роботу американських мінометників через новий прилад нічного бачення типу Enhanced Night Visions Goggle-Binoculars (ENVG-B). Він здатний різко підвищити боєздатність солдатів на полі бою.

На кадрах можна бачити, як мінометна секція першого піхотного батальйону 17-го піхотного полку другої страйкер-бригади армії США використовує новий прилад нічного бачення типу Enhanced Night Visions Goggle-Binoculars під час навчань на об’єднаній базі Льюїс Маккорд. Відеозапис датований груднем.

Це не вперше, коли нам демонструють роботу інноваційного пристрою. Відео, що показує переваги системи, викладали до мережі ще навесні.

Завдяки ENVG-B солдати американської армії мають максимально повну інформацію про те, що відбувається в темний час доби, що було недоступне у випадку з попередніми приладами нічного бачення.

Розробники застосували рішення, які дають бійцям велике поле зору та покращене сприйняття того, що відбувається за рахунок різкого розмаїття. Крім того, Enhanced Night Visions Goggle-Binoculars не має характерного «зеленого світіння». ENVG-B можна використовувати в різних умовах, включаючи пил і задимленість.Не пропустіть