В мережі опубліковано зображення інтерфейсу майбутньої PlayStation 5

І цей дизайн до болю щось нагадує

Останнім часом не вщухають розмови про те, як же виглядатиме нове покоління PlayStation. Підігріває інтерес до даної теми той факт, що Microsoft вже анонсували свою нову консоль, в тому числі показавши її зовнішній вигляд, а Sony досі приховують цю інформацію. Але за всіма цими розмовами про дизайн консолі, люди нібито забули, що є ж ще і дизайн інтерфейсів. І ось зображення інтерфейсу майбутньої японської консолі, очевидно, все-таки потрапило в інтернет.

Принаймні саме це зображення з відповідним підписом було опубліковано відразу в двох джерелах: на популярному порталі 4Chan і на сайті американської телекомпанії CNN . Правда в обох випадках джерелом виступив анонімний інсайдер, отже цілком ймовірно, що дане зображення – фейк. Але якщо це все ж не так, то як видно, Sony вирішила не заморочуватися з дизайном графічного інтерфейсу своєї нової консолі, залишивши точно такий же варіант, який використовується прямо зараз, на PlayStation 4.

На користь того, що на картинці зображено саме PlayStation 5, а не звичайну четвірку, свідчить той факт, що на фотографії видно, що номер прошивки має значення 0.100.020. З іншого боку, цілком ймовірно, що Sony може переробити зовнішній вигляд інтерфейсу консолі ближче до її анонсу або навіть виходу. Нагадаємо, що офіційний запуск PlayStation 5 повинен відбутися до різдвяного сезону продажів 2020 року.

Джерело 4Chan CNN
Не пропустіть