В Китаї почався продаж найбільш доступної версії кросовера Tesla Model Y

Сьогодні, 8 липня, стало відомо, що компанія Tesla представила найбільш доступну версію свого кросовера Model Y для китайського ринку.
Повідомляється, що знизити ціну авто вдалося за рахунок місцевого виробництва і державних субсидій.

Нова версія Tesla Model Y пропонується за ціною від 42 600 доларів, при цьому замовлення почали приймати вже сьогодні. Нова версія може проїхати на одній зарядці до 525 км. Оскільки вона коштує менше 300 000 юанів (46 000 доларів), то має право на отримання певної державної субсидії, поширюваної на електромобілі. Ціна цього автомобіля всього на 10% вище, ніж у базової версії Tesla Model 3 китайського виробництва, а поставки почнуться вже наступного місяця.

“Китай має провідний в світі ринок нової енергії і є першим ринком за межами США, на якому у Tesla є місцеве виробництво. Компанія буде продовжувати інвестувати в Китай і виконувати свою корпоративну місію щодо прискорення переходу світу до стійкої енергетики та сприяння досягненню мети щодо зниження викидів СО2”, – Tesla.

Tesla Model Y, за словами генерального директора Ілона Маска, може перевершити за популярністю всі інші автомобілі, вироблені компанією. У червні Китайська асоціація легкових автомобілів прогнозує зростання інтересу до більш містких автомобілів. Консалтингова компанія Sino Auto Insights також прогнозує хороші показники продажу Tesla Model Y в Китаї у цьому році.

Продаж Model Y зі збільшеним запасом ходу (близько 600 км), яка коштує в Китаї від 54 тис. доларів, зріс з 5 520 одиниць в квітні до 12 785 в травні.


Джерело Bloomberg

Не пропустіть