В Ізраїлі представили інноваційну протитанкову ракету

Ізраїльська компанія повідомила, що розробила нове покоління відомої ракети «Спайк» — завдяки модернізації ракета отримала режим залпового вогню.

Ізраїльський військово-промисловий концерн “Рафаель” представив шосте покоління протитанкової ракети “Спайк”. Повідомляється, що ракета пішла досить далеко від своїх конкурентів щодо технологій і надійде на ринок на початку 2023 року.

Як стало відомо, однією з нових “фішок” ракети стане можливість передачі управління над снарядами з одного пункту в інший – це може бути корисно в умовах місцевості, що важко проходить. Крім того, ще однією особливістю нового покоління став залповий режим Сальво – одночасний запуск кількох ракет.

Ще одним нововведенням стала інтеграція нейронних мереж у систему самонаведення – ракетна система за власними базами даних може виявити танк або бронетранспортер противника.

Цікаво, що концерн пропонує не лише постачання шостого покоління «Спайка», а й модернізацію п’ятого покоління. Причиною є небажання країн-покупців списувати з рахунків попередню версію ракети.Не пропустіть