В HONOR назвали ціни і специфікації смартфонів V30 и V30 Pro

Анонс смартфонів HONOR V30 і V30 Pro очікується незабаром, та виробник не став чекати офіційної презентації і вже опублікував детальні характеристики своїх майбутніх новинок. Вони також опублікували ціни гаджетів, що готуються до релізу.

Обидва апарати будуть працювати на базі процесора Kirin 990, а їхня селфі-камера буде розміщена у спеціальному отворі в дисплеї. Різниця між моделями буде полягати в типі дисплею і кількості сенсорів фронталки.

HONOR V30 оснастять IPS-матрицею і одним датчиком (32 Мп), а V30 Pro – OLED-екраном і подвійним модулем (основний сенсор на 32 Мп, характеристики допоміжного невідомі). Старша модель також отримає вбудований 5G-модем. На тильній панелі кожного з гаджетів розміститься квадрокамера з роздільною здатністю основного сенсора 60 Мп – відрізнятися буде набір допоміжних модулів.

У конфігурацію базової моделі увійдуть сенсори на 16 (ширококутна оптика) і 2 Мп (макрооб’єктив), а також ToF-модуль. Версія V30 Pro отримає датчики на 20 (надширококутний об’єктив) і 8 Мп (телеоб’єктив) за підтримки ToF-сенсора. Ємність акумулятора HONOR V30 складе 4000 мАг з підтримкою швидкої зарядки потужністю 22,5 Вт, V30 Pro отримає АКБ на 4200 мАг і функцію швидкої зарядки потужністю 40 Вт, а також бездротової зарядки (15 Вт). За заявою вендора, ціна новинок не перевищить $419, а старт продажів запланований на кінець поточного місяця.

Джерело ithome.com
Не пропустіть