В General Motors показали електрокар за $10 000

Рік тому в Китаї був випущений Baojun E300 EV. Це перший автомобіль молодого бренду, який отримав хорошу ціну і яскравий дизайн. Тепер же компанія планує випустити наступника даної моделі. Він отримає назву Baojun KiWi EV.

SAIC-GM-Wuling опублікувало перші офіційні зображення електромобіля Baojun KiWi EV, який замінить E300 і надійде в продаж у третьому кварталі цього року. По суті, це той же автомобіль, представлений в минулому році, але під іншою назвою і з невеликими змінами.

Новий Baojun KiWi EV має більш яскравий вигляд з контрастними колірними акцентами. Те ж саме і з інтер’єром, де Baojun KiWi EV зберігає загальний формат свого попередника, але додає спеціальну тканинну обробку з тривимірною текстурою у верхній частині приладової панелі і на дверних картах. Крім того, для салону буде доступно більше колірних комбінацій, а також шкіряні сидіння з вишивкою і більш зручна ручка відкриття дверей для пасажирів на задніх сидіннях.

Габарити автомобіля складають 2625х1647х1 588 мм при колісній базі 1750 мм. Салон розрахований на двох. Також компанія представить чотиримісну версію, яка буде мати кузов довжиною 2984 мм при колісній базі 2020 мм.

Потужність електродвигуна складе 54 к.с., максимальна швидкість обмежена на позначці 100 км/год. У Китаї ціна буде стартувати в позначки близько 10 000 доларів.

Джерело Аutocentre
Не пропустіть