В Edge Canary з’явиться вимірювач швидкості інтернету та інші корисні функції

В Edge Canary з’являться нові корисні функції. Зараз Microsoft зараз проводить їх A/B-тестування, але можливості увімкнути панель поки що немає, якщо вона не активована за замовчуванням.

Користувач Twitter Бенджамін Матіс (Benjamin Mathis) був одним із перших, хто помітив цю зміну. Він опублікував кілька скріншотів нової бокової панелі.

Як видно на скріншотах нижче, на бічній панелі розміщуються п’ять значків, які дозволяють отримати швидкий доступ до наступних розділів: Discover, Microsoft Rewards, Internet Speed ​​Test, Games та Microsoft 365. Перший дозволяє знаходити схожі сайти та контент через пошуковик Bing, другий показує бали, зароблені протягом дня при використанні продуктів Microsoft, третій – це звичайний тест швидкості інтернету, четвертий – розділ з іграми MSN, п’ятий – швидкі дії для запуску додатків і функцій Microsoft 365.

Тест швидкості інтернету може бути корисним у деяких ситуаціях, все інше давно доступне через меню браузера.

Тим не менш, Microsoft Edge – не перший браузер, який пропонує бічну панель швидких дій. Аналогічну функціональність вже давно підтримують Vivaldi та Opera (Chromium), проте у них відображається набагато більше контенту.Не пропустіть