В Android-версії Chrome тепер можна робити скріншоти

Тепер в  Google Chrome для Android можна буде робити знімки екрану. Новий інструмент спростить редагування скріншотів і їх обмін в швидкому режимі. Цю функцію розробник тестував вже дуже давно, але тільки тепер її поширили в стабільній версії браузера.

Вперше вбудований інструмент для створення скріншотів помітили в Chrome Canary в червні минулого року. У той час у цій функції був інший інтерфейс з кнопками «Змінити», «Видалити», «Зберегти» і «Поділитися» в нижній частині екрану.

У фінальній версії показані кнопки «Кадрування», «Текст» і «Намалювати». На додаток до цього, вгорі також з’являються кнопки «Закрити», «Скасувати», «Повторити» і «Далі».

Нова функція буде корисною тим, хто звик робити знімки екрану під час браузингу. При відкритті меню «Поділитися» на веб-сторінці редактор скріншотів з’являється в нижній панелі поруч з іншими опціями.

Далі відкривається доступ до основних інструментів редагування, які дозволяють виділити область маркером, додати текст на зображення або обрізати знімок екрану.

Компанія Google також працює над додаванням функції скріншотів з прокруткою, але така можливість поки відсутня в Chrome. Цілком ймовірно, вона з’явиться в наступних оновленнях браузера. Залишається неясним, чи є це нововведення частиною останнього оновлення Chrome для Android, або ж це зміна на стороні сервера. У будь-якому випадку, варто спробувати оновитися до версії 91.4472.77.


Джерело Хda-developers.com

Не пропустіть