В Android 11 з’явиться довгоочікувана функція

Розвиток сучасних технологій дає хороше підґрунтя для «народження» нових функцій, які мають покращити роботу ґаджетів. Згідно з останнім звітом, Android 11 з’явиться на ринку з інноваційними функціями Bluetooth та аудіозв’язку.

У наступній версії Android Google реалізує невелику, але дуже приємну функцію для Bluetooth. Переведення телефону в автономний режим не призведе до автоматичного вимкнення Bluetooth. Натомість підключення залишатиметься активним. Таке рішення дозволяє слухати музику через навушники з Bluetooth, наприклад, або дивитися фільм, навіть якщо Wi-Fi і мобільний зв’язок будуть вимкненими.

Контролювати вимкнення різноманітних з’єднань у режимі «у літаку» можна через інструменти для розробників ADB (Android Debug Bridge), проте цей метод не підходить більшості користувачів.

Розробники пропонують реалізувати «контекстне» відключення Bluetooth. В автономному режимі Bluetooth не буде автоматично відключатися, якщо використовувати профілі Bluetooth A2DP або Bluetooth Hearing Aid. Профіль A2DP використовується у більшості бездротових навушників для передачі стереозвуку, а Bluetooth Hearing Aid — слуховими апаратами.

Джерело Gizchina
Не пропустіть